Kuldne Gepard OÜ

Lihtne ja kodune

   Avaleht      Lukud koos paigaldusega
 

Lukkude paigaldus ja vahetamine on võimalik nädala sees tööajal ja õhtuti Tallinnas ja nädalalõppudel üle Eesti.
Linnast väljas lisandub 0,12 €-km kohalesõidu tasu.
Uksesulgur ustele kaaluga 80-120 kg
Hind koos paigaldamisega 110 €  
Turvalukkude paigaldamine


ASSA 2000 on ideaalne lukk igale uksele alumiseks lukuks. Kodus olles saab teda seestpoolt sulgeda liblikast, mis õnnetuse korral võimaldab kiire väljapääsu ja tavaolukorras annab lisamugavuse kasutamisel.
Samas tasub vaid luku esipaneelil olev nupp nihutada turvaasendisse, uks sulgeda ja lukku keerata ning seestpoolt ei saa teda nüüd liblikast enne avada kui ükskõik kummalt poolt lukk võtmega avatakse.
Lukule on võimalik kasutada väga erinevaid käepidemeid ja lukk ise võib olla läikiv kroom, matt kroom, läikiv messing, matt messing ja  tume oksiid.
Hinnad sõltuvad valitud detailidest ja algavad 268,38 € millele lisandub linkide hind ja paigaldus olenevalt uksest alates 54,- € . Võimalikud on kampaaniaallahindlused.


ERA turvalukke paigaldati meil väga palju 90ndate algul, tänaseks on neist paljud juba rikkis või viimase veerandi peal, tahaksid asendamist või remonti.
Võimalik on remontida ka vana lukku mis annab talle jälle 2-3 aastat lisaaega. Samuti on võimalik vahetada lukul muuke koos uute võtmetega kui korterit on vahetatud ja võtmed võivad olla valedes kätes.
Lukuraami vahetamisel tekivad probleemid, uksele vana turvaluku jaos tehtud raami sisse ei sobi uus turvalukk. Lahendus on olemas kuid seda ja ka hindu peab uurima kohapeal töökojast.
Võimalik tellida remonti, vahetust ja uue luku paigaldust vastavalt kataloogis olevatele näidistele.
 ABLOY 4190 sobib tehaseustele millel on juba ABLOY jaoks augud sisse töödeldud, paljud uksed tulevad koos odava raamiga nn buratinovõtmele.

Lihtne välisukse lahendus on 4190 raam, ASSA analoogsüdamik katetega ja link kliendi valikul. Kuid vastavalt kliendi soovidele võib paigaldada ka kõik ABLOY originaaldetailid, vahe on ainult hinnas.
Käigulukkude paigaldamineASSA 565 originaalkomplekt või analoogdetailidest kokku korjatud käiguluku komplekt vastavalt kliendi valikule ja rahakotile. Sobib asendama paljusid vanu lukke koos metallist põskedega mis katavad eelmiste lukkude avaused ukses.
Hinnad sõltuvad detailide valikust, näiteks analoogdetailidest luku paigaldus mõne vana luku asemele koos paigaldusega algab 115€.  Sisaldab ASSA 565 originaalraami, analoogid ei ole töökindlad, seega ei soovita analoograamiga odavaid komplekte. Samas ainult ASSA 565 originaaldetailide hind ilma paigalduseta on 127,19€Vana Vasara kõige täpsemaks asenduseks välis- ja korteri siseustele on Läti lukk ZV45. Täiesti sobiv igapäevaseks käigulukuks ja koos paigaldamisega vana vasara luku asemele maksab ainult 20 + 32 €. Saadaval on kolme värvi: valge, pruun ja läikiv kroom.

 
Valgevene ABLOY, kõige levinum lukk vanematel ustel Tallinnas. Käigulukuna täiesti sobiv, kuid lõpetab oma eluea tavaliselt lukuabi väljakutsega. Üle viie aasta vanused lukud on mõistlik välja vahetada kasvõi samasuguste lukkudega. Paigaldamine vana luku asemele koos lukuga maksab 25 + 32 €.Valgevene ABLOY asendus eurosüdamikule kuni 50 mm paksustele ustele. Paigaldamine koos luku maksumusega 45 € + südamiku hind. Hetkel pole saadaval.ABLOY buratinovõtmega lukuraami võib asendada eurosüdamikuga raamiga ja selle juurde võib valida ükskõik millised ilusad lingid, eurosüdamiku ja selle katte. Hinnad algavad 45 € Selles hinnas paigaldus ja odav lukukomplekt. Lisa-Turvalukkude paigaldamineABLOY 428, BODA 428 sobib ideaalselt kokku ASSA 2000-ga. Lukk on valmistatud tõsiste põhjamaiste töömeeste poolt ja peab kaua vastu. Uue lisalukuna ukse sisse paigaldamishind  115 € + 10 € kui lukk ja vasturaud tuleb puhtalt sisse töödelda puitustesse. Vana luku asendus koos paigaldamisega 90 € (luku kataloogihind ja paigaldus tasuta) .ПРОСАМ ЗВ 8-8/45 asenduslukk 428 asemel. Sobib samasse avasse kuid kinnituskruvidele tuleb uued augud ja vindid puurida. Lukuga tuleb kaasa 5 võtit ja lukul on samasugune puurimiskaitse kui 428-lgi. Uue lisalukuna ukse sisse paigaldamishind koos lukuga 70 €.БАРЬЕР 2 lisaturvalukk on eriti sobiv puitustele kuid saab panna ka raudustele. Seestpoolt kasutatav riivina, väljast suletav-avatav erikujuga võtmega. Kaasas 5 võtit. Paigaldamine koos lukuga 110 €. Ainuke lukk millele ei ole muukraudu lihtsaks lahtivõtmiseks politsei andmetel.Lihtne lisalukk ПРОСАМ ЗВ 8-6/0 puitustele, panipaikadele, remondi ajaks välisustele ehitajatele võtmete andmiseks.
Hiljem juba samasse auku välisuksele kas turva ProSam või 428.
Koos paigaldusega  hind 50 €.
 Tabalukkude müük ja paigaldamineÜks korralik garaazitaba, mis täielikult katab lukukõrvad ja ei lase neid maha saagida.
Võtmed soovitatav tellida kohe lisaks lukuostu ajal. Luku hind 10,23 € võtme hind 2,25 €.
Paigaldamise ja kõrvadele sobitamise hind kokkuleppel.Korralik keldri ja kuuritaba mida õige sobitamise korral raske lõhkuda või maha saagida.
Hind  9,59 €, lisavõti 2,25 €.Lukulõhkujate nuhtlus, ei lase maha saagida ega kõrvu lõhkuda, Võrreldes ABLOY-ga palju odavam. Hind 8,95 €, lisavõti 2,25 € kr.Kahemeetrine tara ümber maja või suvila ja väravad, mida kaunistab juba kaugelt nähtav ülisuur taba. Peremeest pole kodus, ära tule. Hea kingitus juubeliks või niisama kingiks tõsimeelsele majaomanikule. Tõeliselt muljetavaldav dekoratiivne taba, mille kõrgus ca 150 mm. Hind 28,76 €.Postkastilukkude müük ja vahetus.Kvaliteetne postkastilukk, millele on maja tepikoja peale võimalik kaasa anda emavõti mis avab kõik lukud. Hind 5,75 € Suurematel kogustel ja paigaldamisel hinnad kokkuleppel.Lihtsam postkastilukk, mille sulgurkeel on vahetatav purunenud luku keelega. Kasulik ostmisel kaasa võtta purunenud lukk koos keelega, keele vahetamine tasuta ja luku hind 4,50 €. Postkastiluku asendamine koos vana luku väljapuurimisega 20 €Odav postkastilukk, kui midagi ümber pole vaja teha on hind 4,50 €.Kohvrilukkude müük.Corbin pisike hea kvaliteediga kohvrilukk. Hind 6,50 €WUZI pisike odav kohvrilukk. Hind 1,60 €